Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Komentarz do: Zdzisław Dziędzielewicz-Kirkin - ojciec polskiego taternictwa
Wojtek Karnas ()
21 lut 2013 - 16:38:19
avatar
W 2002 roku chcąc zacząc się wspinać trafiłem do KW Gliwice, skąd od razu zaciągnięto mnie w skały. Moje pierwsze spotkanie z wapieniem, korkerami i sznurkiem odbyło się właśnie w towarzystwie Dziędzielewicza oraz Krystyny i Joachima Czok. Pamiętam, że nie mogłem wtedy uwierzyć w to ile ten człowiek miał w sobie energi, zapału i chęci do działania, pomimo sędziwego już przecież wieku. Zdzichu cały dzień spędził spacerując wokół góry Birów, z sentymentem obserwując jurajski horyzont, a miał już wtedy przecież 86 lat... Oby na każdego z nas czekała taka starość smiling smiley

Pozdrawiam,

Wojtek Karnaś

Heartbeat

Szkoła Wspinania Vertical Limits

Zielona Szkoła Tatry


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageKomentarz do: Zdzisław Dziędzielewicz-Kirkin - ojciec polskiego taternictwa 3474 Anonymous User 2013-02-20 10:58
messageRe: Komentarz do: Zdzisław Dziędzielewicz-Kirkin - ojciec polskiego taternictwa 2716 Wojtek Karnas 2013-02-21 16:38


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,312.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.